Strona o mnie

Prosty cel:

Chęć rozwoju osobistego skłoniła mnie do przeczytania wielu pozycji literackich. Uważam że słowo pisane przekazuje dużo więcej niż nie jeden film, rozmowa ze specjalistom czy szkolenie. Z książek które zamieszczam na blogu staram się wyciągnąć najważniejsze informacje. Chciałbym aby każdy przed przystąpieniem do lektury wiedział czego się spodziewać i czy ma szansę znaleźć informacje których poszukuje. Nie jestem krytykiem literackim a publikowane treści nie nazwałbym recenzjami, to bardziej forma streszczenia danej pozycji i próba opisania sedna sprawy.  

Kilka słów o mnie:

Mam na imię Mateusz i w 2018 roku pierwszy raz wpadł mi do głowy pomysł podzielenia się swoimi przemyśleniami w Internecie. Pomysł na początku wydawał się być irracjonalny jednakże tematyka bycia dobrym managerem pochłonęła mnie na tyle mocno że postanowiłem pozytywnie zarażać tym innych 🙂

Od kilku lat pracuję na stanowisku managerskim w jednej z większych międzynarodowych firm produkcyjnych w branży okiennej – z powodzeniem mogę użyć tutaj sformułowania „w korporacji”. Przez ten czas zauważyłem jak wiele zależy od dobrego lidera grupy, jak wiele zależy od prawidłowego zarządzania ludźmi i czasem dlatego bardzo zależy mi na tym aby robić to świadomie, rozważnie a przede wszystkim dobrze!

Zapraszam do lektury na kolejnych stronach sfery managera 🙂