Strona o mnie

Prosty cel:

Zainteresowanie rynkiem kryptowalut oraz możliwościami pomnażania kapitału poprzez naukę analizy technicznej i języka programowania Pine Script skłoniło mnie do rozpoczęcia przygody z prowadzeniem bloga. Będę starał się regularnie zamieszczać na nim informacje dotyczące tych tematów. Wierzę, że pisane słowo może przekazać niezwykle wiele wartościowych treści, jednak w dzisiejszym świecie konieczne staje się wzbogacanie ich przekazem multimedialnym.

Na blogu staram się wyciągać najważniejsze informacje z różnych źródeł związanych z rynkiem kryptowalut. Przed przystąpieniem do lektury, każdy czytelnik powinien wiedzieć, czego się spodziewać i czy ma szansę znaleźć informacje, których poszukuje. Nie jestem ekspertem w dziedzinie kryptowalut, ale od kilku lat zagadnienia związane z rynkiem krypto stały się moim głównym obszarem zainteresowań.

workplace crypto - sfera managera

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Mateusz i w 2018 roku po raz pierwszy wpadł mi do głowy pomysł podzielenia się swoimi przemyśleniami w Internecie. Pomysł na początku wydawał się irracjonalny, jednak tematyka bycia dobrym managerem oraz rynek kryptowalut pochłonęły mnie na tyle mocno, że postanowiłem pozytywnie zarażać nimi innych.

Zapraszam do lektury na kolejnych stronach sfery managera 🙂

Polityka prywatności: tutaj